MISTIK FISTIK - Kakaolu Fındık Ezmesi (280 gr)
MISTIK FISTIK - Kakaolu Fındık Ezmesi (280 gr)

MISTIK FISTIK - Kakaolu Fındık Ezmesi (280 gr)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Kakaolu Fındık Ezmesi 280 gr

:

 

Mutsuzlukla Keyifli Anlar Arasındaki Kakaolu Çizgi!

Filmlerde ya da dizilerde aşina olduğumuz üzere, özellikle de kadınlar en mutsuz anlarında ellerine kakaolu fındık ezmelerini alır ve daha mutlu hissetmek için kaşıklar! Tabii ki televizyonda gördüğümüz her şeyin bir gerçekliği bulunmamakta, ancak biz kendi üretimimiz olan fındık ezmeleri için bu gördüklerinizin sadece hayal kahramanlarına ait zevkler olmadığını söyleyebiliriz! Hatta Mıstık Fıstık olarak, ürünlerimizde hiçbir şekilde şeker kullanmadığımız için suçluluk hissetmeden mutluluğu kaşıklayabileceğinizin ve zararlı olmayan ürünleri tükettiğinizin garantisini verebilmekteyiz.

 

Fındık Ezmesinin En Doğalını Seçin!

Ağırlıklı olarak kahvaltı öğünü şeklinde tüketilen Kakaolu Fındık Ezmesi, piyasada fazlasıyla üretimi gerçekleştirilen ve bir o kadar da katkı maddesi içeren çeşitleriyle tehlike oluşturabilen ürünler arasında bulunmaktadır.

 

Mıstık Fıstık olarak, bütün üretimlerimizde olduğu gibi, çokça rağbet edilen kakaolu fındık ezmesi ürünlerimizde de şekersiz ve glütensiz üretimleri tercih ettiğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Çünkü bizce aslında olması gereken budur. Ürünlerimizle sofralarınıza ortak oluyorsak, en doğalını tüketmek doğal olarak hakkınızdır!

 

Ürünümüz Hakkında

Fındığı özenle kavurup, ham kakao ve ham çam balı ile harmanlayıp kakaolu fındık ezmemizi ürettik; kapağını bir kere açtığınızda kapatmak istemeyeceksiniz. Kakaolu fındık ezmesi, Mıstık Fıstık ürünlerindeki diğer seçenekler gibi en doğal şekilde üretilmekte ve detaylı analizlerden geçirilmektedir. Mistikfistik.com'da en doğal ürünlerimizle sizleri bekliyoruz.

 

Kakaolu Fındık Ezmesi ve diğer bütün ürünlerimiz hakkında her seferinde vurgulamayı faydalı bulduğumuz temel nokta; hiçbir şekilde şeker kullanılmayan ve glütensiz ürünler olduklarıdır. Tatlandırıcı etkisi, İTÜ analizli Bee’o ham balı ile uygulanmakta ve bu durum en doğal ürünleri ürettiğimize dair en önemli noktalardan birini oluşturmaktadır.

 

Doğal Üretimin Bir Parçası: Detaylı Ham Madde Analizleri

Msıtık Fıstık olarak, özellikle dikkat ettiğimiz noktalardan bir diğeri, yerel ham madde kullanımına gösterdiğimiz özendir. Kakaolu fındık ezmesi ürünlerimizde kullanılan kakao ve Hindistan cevizi yağı haricinde, bütün ham maddelerimiz yereldir. Bu noktada ürünlerimizde kullandığımız bütün ham maddelerin detaylı bir aflatoksin analizinden geçmektedir. Dolayısıyla ham maddelerin içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunma ihtimali, yapılan analizlerle kesinlikle önlenebilmekte, en doğalı üretmekte olan ısrarımız inatla sürmektedir.

 

100 Gr için Besin Değerleri
Besin Değerleri 100 G için
Kalori / Kcal 495
Protein / g 36,30
Lif / g 8,15
Karbonhidrat / g 36,15